Formierz laminatu – Kaatsheuvel

Kaatsheuvel

Pełny etat, praca na stałe

do uzgodnienia

Dla naszego klienta z siedzibą w Kaatsheuvel, specjalizującego się w produkcji, montażu i instalacji energooszczędnych plastikowych kanałów powietrznych, poszukujemy formierza laminatu.

OBOWIĄZKI:

– Laminowanie ręczne (również na budowie u klienta, nie tylko na hali),
– Obróbka elementów (szlifowanie, docinanie i nakładanie specjalnej powłoki wałkiem malarskim).

OFERUJEMY:

– Pracę na pełen etat (40h) z możliwością nadgodzin (130%),
– Pracę na jedną zmianę,
– Pracę od poniedziałku do piątku (czasem soboty również),
– Stawkę do uzgodnienia w zależności od doświadczenia,
– Możliwość odpłatnego zakwaterowania (€90 za tydzień) i ubezpieczenia (€29.22 za tydzień)

WYMAGANIA:

– Komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego,
– Certyfikat VCA (lub chęć zdobycia go z naszą pomocą),
– Wysokie zdolności manualne,
– Dokładność, precyzja i dbałość o wysoką jakość produktu,
– Zaangażowanie i chęć do pracy,
– Chęć uczenia się,
– Sumienność, rzetelność,
– Umiejętność samodzielnej pracy bez stałego nadzoru,
– Umiejętność pracy w zespole,
– Prawo jazdy kat. B (jeśli chcesz mieszkać na naszej lokacji).

Masz pytania o tą ofertę pracy?
Agnieszka chętnie na nie odpowie!

Zadaj pytanie używając WhatsApp: +31652772264.

Agnieszka-foto-talentscout-switch-services

Agnieszka

× App ons